please wait, site is loading

ICY'DEN HABERLER

ICY'DEN HABERLER


 • Icy Su’da mesajla HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK sipariş ve sipariş takip dönemi başlamak üzere!

  Icy Su’dan sipariş vermek artık daha da kolaylaşıyor. 444 444 1 sipariş hattının yanı sıra bir de KKTCELL ‘in desteği ile SMS 444 1 kısa koduna mesaj göndererek siparişlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca çok yakında SUYUM NEREDE servisi ile hayatınız daha da kolaylaşıyor. Bu servis ile KKTCELL 444 1’e mesaj atın ve suyunuzun nerede olduğu anında cebinize gelsin.

 • Icy Su’dan Kuzey Kıbrıs’ta bir ilk!

  Icy Su Kıbrıs’ta bir ilki gerçekleştiriyor …! İlk tek kullanımlık 19 litre damacana su ve 10 litre pet şişe Icy Su’yu bünyesine katarak, ürün yelpazesini genişletiyor. Tek kullanımlık damacana ve pet şişelerle depozito olmadan, Icy Su’yu kapınıza getiriyor!

 • İki Mavi birleşiyor, dev bir kampanya ortaya çıkıyor!

  Kıbrıs’ın en önemli firmalarından olan Icy Su ve Intergaz önemli bir karar alarak, büyük bir işbirliği imzaladı. Bu önemli işbirliğinin ilk adımı olarak, dev bir kampanya düzenleyen firmalar, müşterileri ile birlikte bu önemli adımı kutluyor. Evler ve marketleri kapsayan bu kampanya, her iki şirketinde hakları ile ilgili bilgilerin de yer aldığı kuponlarla yürütülüyor. Bu dev kampanyayla Icy Su içen evler, 16 Icy Su Damacana kuponuyla, 1 Intergaz 10 kg tüp kazanıyor. Marketler ise, 10 Intergaz tüp aldıklarında 1 Icy Su Damacana kazanıyorlar. Her iki firmanın da kontrolü dahilinde olan kuponların, kampanyaya katılmak isteyen evler ve marketler tarafından saklanması gerekiyor. Büyük bir işbirliğinin ilk adımı olarak nitelendirilen bu kampanya ile Icy Su ve Intergaz müşterilerinin memnuniyeti için çalışmalarını sürdürüyor ve sürdürmeye de devam edecekler….!

 • 2010 KKTC’nin en büyük üretim markası Icy Su

  KKTC’de her yıl geleneksel olarak verilen “Yılın En İyileri Ödülleri”nde “En büyük Üretim Markası” ödülü Icy Su’ya verildi. 2009 yılı ve 2010 yılının ilk 6 ayında yapılanı değerlendirmeler sonucunda KKTC’nin en başarılı kurum, kuruluş ve kişileri belirlendi. Gecede Sanayi Ödülleri kategorisinde yılın en büyük yerli üretim markası olarak seçilen Icy Su, bu zamana kadar sunduğu hizmetleri ve başarılarını bu ödülle kutlamış oldu.


 • UEğitimler ve Seminerler:


 • Icy Su Satış ve Pazarlama Eğitimi

  2010 Ocak ayında Icy Su çalışanlarına 4 gün boyunca pazarlama, satışta beden dili, telefonda konuşma konusunda pazarlama uzmanları tarafından kapsamlı eğitimler verildi. Uzmanların hazırladığı eğitim programlarında pazarlama ve satış stratejileri detaylı olarak işlendi ve slayt gösterimleriyle çalışanlara aktarıldı. Program, çalışanların katılımıyla, case studylerle birlikte interaktif olarak ilerledi. 4 günün ardından tüm çalışanlara katılım sertifikaları dağıtıldı.

 • Icy Su Üretimde Hijyen Kuralları Eğitimi

  2010 Nisan ayında Icy Su üretim ekibine, 2 gün boyunca üretimde hijyen ve Avrupa Birliği standartlarında hijyen kurallarıyla gıda şirketi yönetimi konusunda eğitimler verildi. İnsan sağlığına ve çevre korumasına son derece önem veren Icy Su yönetimi, eğitimin amacını çalışanları sağlık ve çevre politikaları konusunda bilinçlendirmek, üretim kalitesini Avrupa Birliği standartlarına çıkartmak olduğunu belirtti.

 • 2010 yılı En İyi Yerli Üretim Markası: ICY SU

  Kıbrıs’ta 10 yıldır geleneksel olarak düzenlenen “Yılın En İyileri Ödülleri” töreni bu yıl magazin basının tanınmış siması Bilbay Eminoğlu tarafından 19 Temmuz 2010 Pazartesi akşamı Cratos Premium Otel’de gerçekleştirildi. Spor, siyaset, sanayi, turizm, iş dünyası, medya, sanat, moda, sağlık, eğlence gibi birçok dalda ödüllerin dağıtıldığı törene Başbakan İrsen Küçük, Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, bazı bakanlar ve milletvekillerinin yanı sıra Türkiye’den de birçok siyasetçi ve sanatçı katıldı. Her biri kendi alanlarında uzman 12 jüri üyesinden oluşan komite 2009 yılı ve 2010 yılının ilk 6 ayında yaptığı değerlendirme sonucunda KKTC’nin en başarılı kurum, kuruluş ve kişilerini seçti. Sanayi ödülleri dalında aday olan Icy Su’ya 2010 yılının en iyi yerli üretim markası ödülü verildi.